post

TRENDY vlasy pro JARO 2018

Jaro už je za měsíc tady, a tak jsme se rozhodli zahlédnout do budoucna a vybrat ty nejlepší trendy.

Živá měď

Rudý odstín, který všechny ohromil na týdnu mody v New Yorku, má své početné místo mezi jarní/zimní módní sezonou. Pokud jste odvážná, volte tento odstín a rozhodně zazáříte. Buďte ale připravená strávit v salonu krásy několik hodin, měděné odstíny dají zabrat.

Kaštanová klasika

Kaštanový odstín je jeden z nejoblíbenějších odstínu všech žen. V této sezoně se bude s tímto odstínem experimentovat a přidávat mu úplně jiný vzhled. Vyzkoušejte kaštanový odstín s měděným podtónem, který vám dodá styl. Mějte na paměti, že kaštanový odstíny o sebe potřebují větší péči. Proto doporučujeme si zvolit pro domácí péči bez sulfátový šampon, aby barva na vašich vlasech vydržela co nejdéle.

Jahodový blond

Gratulujeme všem blondýnkám! Jahodový blond je opět s námi, a v této sezoně bude ve směs s zrzavými podtóny. Buďte ale opatrní a s podtónem to nepřežeňte! Takové odstíny z blond odstranit lehce nejde.

Chladná béžová

Platinové odstíny jsou stále populární, ale na jaro jí vystřídá béžová. Blond s takovým podtónem dodává romantičnost a eleganci. A co na to říkáte Vy? Vzdáte se platinového blond?

Hořká čokoláda

Za tento trend můžeme poděkovat rodině Kardashian. Sytě tmavě hnědý odstín bez příměsí jiných teplých podtónu ovládne všechny. Při volbě tohoto odstínu je potřeba pravidelně dělat masky, které vaše vlasy ochrání a dodá lesk.

Doufáme, že jsme spolu s Vámi nahlédli do budoucna a necháme se tím inspirovat. Vaše Esmina.cz.

On-line rezervace!