post

Trendy nehty pro Podzim-Zima 2017

Nová sezóna je tu a je načase se podívat na ty nejnovější trendy, které pro nás připravila moda.

Délka nehtů

Příliš dlouhé nehty už dávno nejsou IN. Je vidět, že praktičnost vyhrála a dlouhé nehty vypadají už vulgárně. Aktualním se jeví krátké nehty, které jsou pečlivě upravené. Délka musí být taková, aby se v ní styl a tvar neztrácel. Tahle tendence panuje už několik let a je populární díky své univerzálností: krátké nehty jsou vhodné pro jakýkoliv styl a jakoukoliv profesi.

Tvar nehtů

červený lak na nehty

Tady nalezneme odlišnou tendenci než minulý rok. Před rokem bylo v modě hranatý tvar nehtů, ale dnes ho uplně vytěsnil mandlovitý tvar. Při prodlužování nehtů se stále více vybírá zaoblený tvar.  Pro ty co chtějí vyniknout, můžete zpestřit svojí manikúru hranatou špičkou.

 

Modní odstíny této sezony

Jako vždy se palitra odstínu pro sezonu podzim-zima liší od té, která se používá na jaro a v létě. V 2017-2018 jsou v trendu takové odstíny, jako černá, bílá, grafitová, stříbrná, modrá a šedivá. Tyto odstíny přidávají dramatičnost Vašemu looku. Z teplých barev si můžete vybrat mezi malinovou, marsala, vínovou, bordo, švestkovou a čokoládovou.

Modní navrháři ve svých kolekcích používají červenou rtěnku, která doplňuje look modelky, a k tomu samozřejmě i červené nehty. Tento styl dostal svoje jméno: Kardinál. Proto tento podzim můžete odvážně volit červenou sytou barvu a zářit.

Popularitu také získali metalické odstíny pronikavých barev, které se ukázali na velké častí přehlídek. Tento trend si všimli všichni.

Novinka v designu nehtu

Klasická bílá francouzská manikura je k vidění už jenom na svatbách. Ale neodešla daleko, vzala si jen jiné barvy. Základ se volí sytější barvou a na to jsou nanesené barevné, ale i metalické linie. Také tu zůstává průhlednost na prvních příčkách, která je stále IN. Novinkou tu je průhledná plastina nehtů a na ní jsou nanesené linie nebo jiné geometrické obrazce.

On-line rezervace!