post

TOP 10 manikúr pro rok 2018 – díl 2.

Nový rok 2018 už je tady, a s ním i nové trendy v oblasti manikúry. Nyní se podíváme na dalších 5 tendencí, který si nesmíte nechat ujít. Buďte IN s Esmina.cz.

1.      Červené víno

Klasika, která nikde nezmizí a nepřestane byt IN. Volte tmavší červené odstíny, které dodají vašemu looku šarm. Na 1. místě je odstín červeného vína, který přidává tajemnost a sexualitu. Dejte si pozor aby jste si vybrali správný odstín, proto se poraďte s vaší manikérkou, jaký typ jste.

TIP: Vyzkoušejte červenou manikúru obohatit kamínky nebo zlatými třpytky!

2.      Linie na nehtech

Trend, který nikdy nikoho neomrzí a vždy bude přidávat originalitu. Vyzkoušejte stříbrné linie na průhledných nehtech nebo zlaté linie na černým laků. Linie mohou být jak na výšku, tak na šířku. Pusťte uzdu své fantazie a nechte se unést geometrii.

TIP: Nenechte si ujít černo bílou kombinaci, která bude vždy IN.

3.      Třpytky, třpytka a ještě třpytky

Máme pro Vás jeden z nejzajímavějších designu roku 2018, a to třpytky, které se nanesou různým způsobem, aby vytvořili na první pohled chaos. Právě díky takovému nanesení získáte neobyčejnou manikúru, která ohromí všechny.

TIP: Nebojte se použít třpytky různých barev jako je červená nebo zlatá.

4.      Perlové odstíny

Bohaté perlové odstíny dodají vaším nehtům eleganci a šarm. Právě takové odstíny budou aktuální po celý rok 2018. Vyzkoušejte béžovou s perlovým přelivem nebo třeba korálovou. Hlavním TOP odstínem je bílo perlová barva, která září na všech přehlídkách.

TIP: Pokud jste zvolili perlové přelivy, zapomeňte na zbytečnou dekoraci.

5.      Menší malůvky na nehtech

Poprvé za dlouhou dobu se objevila móda na malé malované obrázky na nehtech. Mohou to byt kapičky, květiny nebo i hvězdy na průhledným laků. Také stojí za zmínku podklady jako bílá, černá a světlé růžová.

TIP: Nebojte se barev v potisků, vyzkoušejte třeba modrou nebo červenou.

Vaše Esmina.cz

On-line rezervace!