post

Semipermanentní prodlužování řas – co to je?

Různých metod, jak řasy prodloužit, nebo je také zvýraznit, existuje v současné době skutečně velké množství. Jednou z metod, která je nejenom nejvíce doporučovaná, ale je také velmi oblíbená, je rozhodně takzvané semipermanentní prodlužování řas. Tato metoda se nazývá také jako aplikace technikou řasa na řasu a v posledních letech zažívá boom po celém světě.

O co se jedná a jaké jsou výhody?

1. O-co-se-jedná-a-jaké-jsou-výhodyPokud se na semipermanentní prodlužování řas podíváme blíže, je rozhodně nutné začít informacemi o tom, jak vše konkrétně probíhá. Už výše jsme zmínili, že jde o techniku, kdy je řasa nová lepena na tu původní. V praxi tedy ženám zůstávají jejich přírodní řasy, na které se kousek po kousku lepí řasy nové, umělé. V praxi je semipermanentní prodlužování řas oblíbené hlavně z důvodu, že tato technika vypadá velice přirozeně a na první pohled nelze přesně identifikovat, že žena nemá řasy svoje.

Nezapomínejme ale ani na výčet dalších výhod, který je poměrně dlouhý. Takto prodloužené řasy totiž nabídnou skutečně unikátní odolnost. A to třeba vůči vodě, ale i vůči slzám, stejně jako třeba potu. Můžete se s nimi bez potíží koupat, a to třeba v bazénu s chlorovanou vodou. Nijak neomezují ale ani při sportovní aktivitě. Jednoduše se chovají v podstatě jako přírodní řasy a tak na ně není nutné při běžném životním stylu brát jakékoliv ohledy. Nijak nepoškozují ani nenarušují pokožku v okolí očí, stejně jako není problém nošení brýlí, nebo kontaktních čoček.

Jak semipermanentní prodlužování řas probíhá?

2.-Jak-semipermanentní-prodlužování-řas-probíháPoužitou techniku jsme už lehce naznačili. Podívejme se na ni ještě o něco blíže. Prvním krokem v semipermanentním prodlužování řas je vždy příprava. Ta spočívá hlavně v dokonalém odlíčení, aby pleť i řasy byly dokonale čisté. Dále dojde k aplikaci kolagenové podložky. Ta je nutná z toho důvodu, aby se zabránilo tomu, že se řasy budou k sobě výrazně lepit. Dále už na řadu přichází samotné odmaštění řas. To je logicky nutné k tomu, aby na těch přírodních a vlastních nová řasa bez jakýchkoliv problémů držela. Poté už dojde jenom k pročesání a může přijít na řadu samotná aplikace. Jak bylo zmíněno, jsou na původní, tedy pravé řasy aplikovány ty nové, a to na každou jednotlivě.

Nutno říci také to, že aplikace nových řas je poměrně pohodlná, jelikož probíhá v poloze vleže. Pokud jde o dobu trvání, je třeba říci, že první aplikace je tou nejdelší. Záleží samozřejmě na konkrétním kosmetickém salonu, který navštívíte. O toho se následně délka odvíjí. Orientačně je třeba říci, že prvotní semipermanentní prodlužování řas je spojeno s dobou zhruba dvou až tří hodin. Je to z toho důvodu, že na jedno oko může být aplikováno až 80 nových řas. Pokud je v budoucnu využíváno už jenom samotné doplnění, a to pro dosažení stále ideálního efektu, je nutné říci, že to trvá zhruba 1,5 hodiny, jelikož se nenanášejí všechny řasy, ale jenom ty, které chybí. To, kolik jich může odpadnout, je silně individuální.

Dle přání klientek

Jak je patrné, je semipermanentní prodlužování řas, tedy prodlužování řas metodou řasa na řasu velkým hitem. Kromě kvality a jednoduchosti aplikace nechybí jistota toho, že délku nových čas lze plně přizpůsobit požadavkům klientky. Umělé řasy tak mohou být kratší a přirozenější, stejně jako není problém ani s tím, kdy budou dlouhé a výrazné. Na závěr dodejme, že jak prvotní aplikace, tak i následné doplnění by mělo být vždy spojeno s návštěvou kvalitního salonu. Jedině tak máte jistotu, že výsledek bude hlavně díky zkušenostem a schopnostem jednotlivých kosmetiček skutečně dokonalý a bude vždy skvěle vypadat. Vliv na to bude mít také kvalita použitých řas, nebo dalších nezbytných pomůcek, které jsou v rámci samotné aplikace jasnou nezbytností.

On-line rezervace!