service

Vertikální solárium

Vertikální solárium - chyťte BRONZ bez sluníčka

Chcete-li prohřát své tělo a poskytnout tělu krásné čokoládové opálení, navštivte vertikální solárium Esmina . Pokud chcete mít krásnou a zdravě vypadající pleť, dodat své pokožce svěží, mladistvý a odpočatý vzhled, zkuste vertikální solárium. Je vhodné jak pro všechny slečny a ženy, tak i pro moderně smýšlející muže, kteří chtějí mít reprezentativní vzhled i poutavý zevnějšek, který naznačuje, že se o sebe řádně starají.

Výhody Vertikálního solaria

Díky opalování, které probíhá ve stoje a optimálnímu postavení a rozložení vašeho těla, se vaše pokožka opaluje rovnoměrně. V tomto případě nedochází ke vzniku světlejších ploch na místech, kde se v případě opalování vleže tělo běžně dotýká solária. Nevniká tlak a zmáčknutí kůže, UV paprsky působí na kůži ze všech optimálních úhlů a je také zaručena odpovídající, správná a komfortní teplota. Splňuje také normy a požadavky z hlediska hygienického opalování. Takto zvolený způsob opalování je vhodnější i pro vyšší postavy. Díky vertikálním soláriím dosáhnete krásného, přirozeného a rovnoměrného opálení po celém těle.

Solárium na zdravotní neduhy

Vertikální solárium je vhodné i pro vaše zdraví. Dlouhodobé zkušenosti a spolupráce s mnohými kožními lékaři neustále nově potvrzují skutečnost, že vertikální solárium je vhodnou součástí léčby pro celou řadu onemocnění a diagnóz, jako jsou akné, lupenka, ekzémy a podobné zdravotní potíže související s pokožkou.  UVA záření je jak je známo nezbytně nutné pro dostatečný příjem potřebného vitamínu D. Pokud není dostatek slunce, solárium je důležitou pomocí pro vitalitu života. Obyvatelé Švédska či Finska a podobných severských zemí je hojně využívají, protože je u nich intenzita slunečního záření výrazně nižší.

Ergoline Sunrise 420

  • Turbo power s 42 UV lampami
  • Atraktivní vzhled
  • Výkonný systém chlazení
  • Možnost poslechu vlastní hudby
solarium

Ceník

Ergoline Sunrise 420 TP – 1 min 20 Kč.

Zvýhodněné permanentky:

Permanentka na 120 min.

1920 Kč

Permanentka na 70 min.

1190 Kč

Permanentka na 50 min.

900 Kč

akce-a-novinky

On-line rezervace!