service

Prodlužování vlasů keratinem

Prodlužování vlasů Esmina

Pokud toužíte po dlouhých a hustých kadeřích, máme pro vás řešení. Jde o efektivní metodu, která vám dokáže vaše přání splnit. Prodlužování keratinem za tepla je v současné době nejčastěji využívaná metoda, která se používá při prodlužování vlasů. Při aplikaci jednotlivých pramenů se vaše vlasy prohřívají a pramínky jsou zakončené keratinovými kroužky, které jsou roztaveny pomocí tavicích kleští, při použití vyšších teplot. Těmito speciálními kleštěmi se jednotlivé prameny postupně upevňují k vašim vlasům, se spoji o velikosti asi 1 cm. Spoje jsou velmi pevné a hodně malé, takže nejsou vidět.

Péče u nás

Prodlužování vlasu keratinem je možnost jak získat krásné a husté vlasy. Dbá se na to, aby nebyly viditelné. Takto upevněné vlasy mají dlouhou výdrž až do posunutí vlasů cca 12 týdnů. Pak dochází na řadu replikace. Vlasy při replikaci zkrátíme asi o 1 až 2 cm. Musíme při tom odstřihnout spoje a následně vytvořit nové. Jakmile se stanou spoje nepříjemnými, nemůžete si třeba udělat culík, případně se vám vlasy začnou u hlavy cuchat, je čas na opravu a potřeba spoje posunout blíže k hlavě. Tato doba je velmi individuální, protože záleží na rychlosti růstu vašich vlasů a ta je většinou kolem 2 až 3 měsíců.

Jednoduchá cesta ke krásným vlasům

Jsme specializovaný salon se spoustou zkušených a vyškolených odborníků. K prodlužování vašich vlasů keratinem jsou používány zásadně nejkvalitnější typy keratinu. Nejpoužívanější je italský keratin. Je nutné počítat s delší časovou dotací. Celá tato aplikace je časově náročná a je třeba počítat i s více jak 5 hodinami na celou hlavu.

Ceník

Cena za 1 pramínek je: 20 Kč za nasazení, 10 Kč za odstranění a to metodou keratin za tepla. Cena za vlásy je vždy dohodou po konzultaci.
On-line rezervace!