service

Prodlužování řas a obočí

Prodlužování řas a obočí

Prodlužování řas Praha probíhá pod rukama zkušených a školených odborníků z řad vizážistů a kosmetiček. Nové řasy umí zcela proměnit váš vzhled a přidat na exklusivitě a přirozeném šarmu. Zkušené vizážistky vám rády poradí v oblasti líčení, celkové vizáže a image. Můžete si nechat udělat službu ve formě celkové proměny vizáže.

Řasy delší a hustší než dosud?

Prodloužení řas je stále velmi vyhledávanou službou. V našem kosmetickým salonu používáme zcela inovativní metody na prodloužení přírodních řas nebo také pro jejich zahuštění trsovou metodou. Jsou zde používána vysoce kvalitní lepidla i řasy značky Blink Lash Stylist & Care. Jednotlivé řasy se postupně aplikují na vaše vlastní řasy. Prodloužení a zahuštění řas dokáže projasnit a oživit váš vzhled a přilákat velkou pozornost. Vaše oči tak získají zcela nový rozměr. Tato metoda dokáže doladit váš osobitý vzhled i vytvořit zcela neotřelou novou image.

Postaráme se o ně s vámi!

Budou vám doporučeny různé materiály, tvary i délky řas tak, abyste odcházeli zcela spokojeni. Kromě aplikace nových řas vám zde bude provedeno i stálé udržení kvality ve formě doplnění řas po 14 -ti dnech či po doplnění řas po delší době. Pokud bude třeba, umělé řasy si zde můžete nechat i odborně sundat při profesionálním odstranění prodloužených řas. Ke zdejší ne zcela obvyklé službě patří i aplikace nového obočí.

Ceník

Klasické řasy1100 Kč
Objemové řasy1200-1700 Kč
Doplnění řas900-1500 Kč
Odstranění umělých řas350 Kč
Úprava obočí200 Kč
Barvení obočí, řas200 Kč
On-line rezervace!