service

Manikúra

Manikúra v Praze

V našem nehtovém studiu nabízíme vše, co si lze od takového studia žádat. Ať už se jedná o klasickou manikúru, či zdobení nehtů kamínky, nebo ruční malbou.

Pokud potřebujete ošetřit vaše ruce a upravit lůžka vašich nehtů, určitě vám k tomu skvěle posloužíme. Ve zdejším nehtovém studiu nabízíme mnoho služeb a ošetření. Vyhovíme všem vašim přáním a požadavkům šitým přímo na míru. Vše, co si budete přát, vám zde dokážeme splnit. Pod rukama zkušených manikérek se vaše nehty promění v hotové umělecké dílo a vznikne tak doplnění vašeho osobitého vzhledu a stylu.

Manikúra od specialistů Esmina

Nabízíme vám širokou nabídku služeb. Patří k nim klasická manikúra, ale i pánská manikúra včetně ošetření nehtové kůžičky či úprava přirozených nehtů. Můžete si také dopřát i exklusivní servis, kterým je carská luxusní manikúra či ošetření vašich nehtů pomocí metody P-shine. Potřebují-li vaše ruce celkové ošetření a omlazení, dopřejte jim náležitou péči. K tomu velmi dobře poslouží peeling a parafínový zábal, který vyhladí vaše ruce i nehty
a následný vysoce výživný krém. Velmi účinná je i maska na ruce. Na našich rukou se rychle projevují příznaky stárnutí a je tedy vhodné a nutné se o ně náležitě starat a dopřát jim kvalitní ošetření a péči.

Nehtová modeláž jinak

Forma ošetření vašich nehtů může zahrnovat vytvoření umělých nehtů, doplnění umělých nehtů, ale i jejich odstranění. Mezi zdejší nabídky služeb patří i ošetření metodou Shellac nebo krásné a svůdné sametové nehty. Můžete si zvolit gelové nehty nebo si jen nechat důkladně ošetřit a zpevnit vaše přirozené nehty jemným gelem.

Ceník

Manikúra450-500 Kč
Gelové nehty1200-1300 Kč
Lakování nehtůod 100 Kč
Manikúra + gel lak650-700 Kč
On-line rezervace!