service

Líčení

Líčení na odborné úrovni

Jdete-li na významnou událost, jakou je focení, ples, svatba či party, líčení Praha vás na něj perfektně připraví. Líčení také můžete absolvovat jako školu a získat tak mnoho cenných rad a fíglů, jak váš vzhled oživit, zvýraznit přednosti a potlačit nedostatky. Dopřejte si denní, večerní líčení či svatební líčení a využijete službu i líčení pro svatebčany, která je zvýhodněna. Bude vám také doporučena správná kosmetika, vhodná pro vaši pleť.

Líčení pod štětcem Esmina

Zdejší profesionální vizážisté vás připraví na jakoukoliv příležitost. Denní líčení je velmi přirozené a jemné líčení, které vám pomůže potlačit i nedostatky pleti. Pleť bude vypadat svěží a zdravá. Večerní líčení je naopak již trochu výraznější líčení, které ale zase déle vydrží. Profesionální líčení na svatbu, takzvané svatební líčení se již provádí pomocí dokonalého vodě-odolného make-upu, který vydrží i celý náročný svatební den, kdy se nevěsta nemusí neustále kontrolovat, hlídat a upravovat. Svatební líčení je provedeno tak, aby působilo přirozeně mezihosty, ale na fotografii bylo výraznější a viditelnější. Je čisté a nesmí se lesknout. Je o mnoho náročnější líčení, které vyžaduje také i speciální profesionální kosmetiku. Používá se také i fixátor make-upu. Do svatebního servisu patří i vizáž ženicha, svatební líčení i účes nevěsty a je-li to třeba, tak i nalíčení dalších svatebčanů.

Líčení nejen na svatbu

Další formou líčení je i fotomake-up. Jde o způsob líčení a k tomu použitou kosmetiku, která je opět zcela odlišná, než běžné denní líčení. Používají se speciální make-upy a jejich různé formy dle přání zákazníka i zvoleného typu focení. Zdejší salon má ve svých řadách zkušené vizážisty, kosmetičky i kadeřníky a dokáže vám poskytnout plnohodnotný servis.

Ceník

 Večerní líčení1 000 Kč
 Svatební líčení1 500 Kč
On-line rezervace!