service

Kadeřnictví

Vaše kadeřnictví v Praze


V našem vlasovém studiu naleznete veškeré služby, které od kadeřnictví
očekáváte.
Včetně veškerých služeb pro dámy, tak nabízíme i služby pro pány a děti. Obdržíte dostatek informací ohledně typu i kvality vašich vlasů a druhu ošetření, které jsou pro ně vhodné. Budou vám doporučeny i vhodné vlasové přípravky a forma vlasové péče. Můžete zde i zakoupit vlasové přípravky Ľoréal. Zdejší specialitou je i hloubkové regenerační ošetření, žehlení vlasů, regenerační péče o vlasy či kvalitní vlasová kůra.

Kvalitní střih

Naše kadeřnictví vám především dovede provést rukama zkušených kadeřníků kvalitní střih. Ten je základem úspěchu. Pokud jsou vlasy velmi dobře ostříhané, pěkně se upravují a dobře vypadají. Kadeřnické služby pro dámy a dámský střih, střih ofiny, či konečků vlasů včetně umytí vlasů, vysušení, foukané či styling je součástí zdejší nabídky. Účesy se pak z perfektně střižených vlasů dělají mnohem snáz. Ty vám zde i provedou, ať už jde o účes extravagantní, společenský, plesový či svatební, všechny typy účesů si zde v salonu můžete nechat udělat.

Síla barevných tónů

Kadeřnictví Esmina hraje všemi barvami a ty jsou ve vysoké kvalitě. Můžete si také nechat udělat zbrusu novou barvu či melír kvalitními barvami  L´Oréal a Revlon či šetrné barvení Majirel L´Oréal Professionnel či barvení ĽOréal Inoa. K tomu patří i barvení odrostu, barvení L´oréal Luo Colour, Dia richesse a Dia light. Pokud se svojí barvou nejste spokojení, můžete si zde nechat udělat pouze přeliv, nebo i odborné stažení barvy. Neustále moderní je stále i melír, včetně toho kalifornského, melír vícebarevný, barvení zvané Ombré, trvalá či brazilský keratin. Po návštěvě našeho kadeřnického salonu budou vaše vlasy zářivé, zdravé a vitální.

Ceník

Střih dámský650-960 Kč
Dětský střih400-550 Kč
Panský střih500-550 Kč
Barvení vlasů1490-2050 Kč
Složité barvení (Airtouch, Shatush, Belayage)4490-4950 Kč
Melír2630-3550 Kč
Hloubkové regenerační ošetření800-1850 Kč
Mytí vlasů, foukána, styling350-450 Kč
Společenský účes800-2000 Kč
Svatební účes1000-2500 Kč
Brazilský keratinod 2000 Kč
On-line rezervace!