service

Anticelulitidní ošetření

Anticelulitidní ošetření od specialistu Esmina

Anticelulitidní ošetření probíhá pomocí anticelulitidní masáže, po které následuje anticelulitidní zábal. Vaše tělo bude ošetřeno peelingem a po zábalu bude následovat vysoce účinný krém proti celulitidě. Anticelulitidní ošetření je prováděno pomocí kosmetiky GUAM.

Příjemná relaxace

Anticelulitidní rituál obsahuje velmi účinný a masážní peeling, při kterém probíhá důkladná masáž problémových partií. Procedura velmi účinně odstraňuje projevy celulitidy a celkově také podporuje regeneraci kůže. Velmi důležitým efektem je také aktivace lymfatického systému. Forma zábalu obsahuje antioxidanty, které vysoce účinně likvidují volné radikály, efektivně podporuje přirozenou detoxikaci těla, aktivuje látkovou výměnu a také působí na naše tělo protizánětlivě. Tato procedura dobře dokáže odstranit nečistoty z pokožky, stimulovat krevní oběh a také prohřát celé tělo, což má na zmírnění celulitidy velmi pozitivní vliv.

Rozlučte se s celulitidou!

Speciální účinná a rychle působící péče proti celulitidě a ukládání tuků na hýždích a stehnech. Dokáže modelovat siluetu a uchovat zdravý a vitální vzhled. Maximální kosmetické výsledky jsou viditelné za velmi krátkou dobu. Vaše pokožka bude hladká, hebká a krásně uvolněná.

Ceník

Anticelulitidní masáž 90min1500 Kč
On-line rezervace!