post

Perfektní volba pro krátké nehty

Zatímco dlouhé, špičaté nehty jsou v černém seznamu u manikérů, krátké a velmi krátké nehty (když jsou viditelné okraje prstů) oválného tvaru vládnou nade všem. Připravili jsme pro Vás seznam designu, které budou na krátkých nehtech vypadat stylově.

Jednobarevný lak

Průsvitné, lehké a nude odstíny laku na krátkých nehtech vypadají dobře na opálené pokožce. Čím je chladnější počasí, tím  teplejší a tmavší barva laku byste měli pro svou manikúru volit. Světlé a fluorescenční odstíny jsou také povolené, pokud jsou vhodné k outfitu. Nezapomeňte, že okouzlující manikúra přitahuje veškerou pozornost na sebe. Pokud nemáte v práci dresscode, můžete si vybrat v oranžový, malinový nebo limetkový odstín laku.

Francouzská manikúra

Ženy, které mají velmi krátké nehty, si mohou dovolit francouzskou manikúru (bílou nebo barevnou). Tato technika vizuálně prsty prodlouží. Mimochodem, nebojte se experimentovat a být kreativní! Neomezujte se na jeden pruh, může jich být více.

Design nehtů

Pro všechny milovníky kreseb, kamínku a designu na nehtech máme dobrou zprávu! Dokonce i i když máte nehty maximálně zastřihly, tak si můžete dovolit design. Základní bázi by měl být lak jednoho odstínu. a dále se fantazii nekladou meze: pruhy nebo tečky, kamínky, třpytky nebo kresba. Vyberte si co chcete! Manikérka Vám vždy ráda poradí.

Nebojte se experimentovat a udělejte si manikúru dle svého gusta! V salonu krásy Esmina.cz Vám vždy rádi pomůžeme s výběrem a splníme všechna vaše přání.

On-line rezervace!