post

Pánská manikúra aneb i muži by se měli o sebe starat!

Každý si říká, že muž který o sebe pečuje, je nenormální. Kolik žen z nás se potýká s tím, že jejích muž má neupravený účes, okousané nehty, srostlé obočí nebo nevyžehlené tričko? Role krásy leží na ženách, ale i muž by neměl zapomínat pečovat o sebe nejen ve fitness centru, kde zvedá těžké váhy.

Kolik můžu chodí v dnešní době na manikúru?

Dle průzkumu se zjistilo že 25% mužů už někdy bylo na manikúře a většině z nich je nepříjemné o tom hovořit. Pravda je taková, že ruce jsou vizitkou člověka. Podáváme ruku při seznámení s novým člověkem nebo při důležité pracovní schůzce.

Jaká by měla by manikúra muže?

Při pánské manikúře nikdo nemluví o barvě gel laku nebo třpytkách, protože se nejedná o ženskou manikúru, na kterou jsme my zvyklí. Jde o zastřižení nehtů do optimální krátké délky. Dále o pilovaní konečku nehtů ale i povrchu. Nejdůležitějším krokem je uříznutí přebytečné kutikuly a úpravu záděru. Díky takové manikúře budou ruce muže vypadat perfektně.

Nezapomínejte ani na pedikúru

Ženy nosí otevřenou obuv pi teplém počasí, zatím co muže si radši vezmou tenisky. Kvůli vysokým teplotám se nohy v zavřené obuvi zapařují a jsou více náchylné k nemocem a nepříjemným zraněním, které Vám dokážou zkazit den. Tím více právě muži by měli dbát na péči o svá chodidla , aby se vyhnuli problémům.

Jak často by si měl muž starat o své nehty?

Proces růstu nehtů a kutikuly je u všech zcela induviduální. Doporučena norma pro péči o nehty je jednou do týdne. Stačí si oříznout opatrně kutikulu a zastřihnout délku. Avšak i pro nás ženy je občas složité si doma upravit nehty tak, jak by měli správně být upravené. Dnes nalezneme mnoho salonu kde se o Vaše ruce postarají a vylepší Vás vzhled!

Nebojte se obrátit na náš salon Esmina na pánskou manikúru. Těšíme se na Vás!

On-line rezervace!