post

Opět se zlomil! 5 důvodu proč

Důvodu, proč se vám hned lámou nehty poté, co vám odrostou, je mnoho. My jsme se zaměřili na ty nejdůležitější.

Používáte velmi agresivní přípravky na odlakování

Nejčastěji jsou zlomení náchylné nehty, které jsou suché a dehydratované. Suché jsou z důvodu použití agresivních acetonových komponentů, na které bychom si měli dávat pozor.

Nesprávné sundaní gel laku

Nechcete utrácet za sundání nehtů, a proto si to radši uděláte doma sama? Za prvé, je to nepohodlné a zabere to hodně vašeho času. Za druhé, nejspíše používáte obyčejný odlakovač, který zdaleka není profesionální. Vaše manikérka s pomoci pilníků a šetrných přípravku Vám sundá gel lak a postará se aby vaše nehty vypadali dobře i bez něho.

Používáte nesprávný pilník na nehty

 

Ne všechny ženy používají lak na nehty, ale s pilníkem se kamarádí každá. Jakou pilku na nehty máte vy? Není příliš tvrdá na vaše nehty? S touto otázkou zajděte do salonu krásy a poraďte se, jaký pilník bude vašem nehtům vyhovovat nejvíce.

 

Vaše nehty postrádají dostatek vitamínů

Nehty jsou zrcadlem našeho zdraví. Vše co se v našem organismu odehrává se signalizuje na nehet, který je poté například lámavý nebo křehký. Hlavním důvodem lámavosti je nedostatek vápníků a vitamínů. Dejte si před spaním skleníčku mléka.

Jak zpevnit lámavé nehty?

Existuje mnoho způsobu jak uzdravit lámavé nehty. Všimněte si speciálních zpevňujících přípravků, v složení kterých nalezneme keratin, který je hlavní složkou nehtů. Také je potřeba ruce a nehty pravidelně hydratovat. Pořiďte si krém a olejíček, který budete mít vždy při sobě v kabelce.

Starejte se o svoje nehty pravidelně u své manikérky, díky které vaše nehty budou vždy upravené a zdravé.

On-line rezervace!