post

Opět oteklé oči? Už nikdy!

Oči nás prozrazují stejně jako naše story v Instagramu. Byla jste celou na party, dokončovala jste důležité úkoly do práce nebo jste se připravovala na zkoušku? Očekávejte černé kruhy pod očima! Chcete se tomu vyhnout? Víme jak na to! Našli jsme super způsoby jak tyto kruhy zamaskovat nebo odstranit.

Přípravky s kofeinem

Velké plus kofeinu je, že při nanesení na obličej kůži výborně upíná. Při výběru krému pro oči věnujte pozornost přítomnosti této složky ve složení. Pokud nemáte krém s kofeinem po ruce, sáhněte pro ochlazené pytlíčky černého čaje.

Hydratace, hydratace…hydratace!

Jednoduché! Pijte více vody a používejte hydratační přípravky pro pleť. To Vám poradí každá kosmetoložka.

hydratace Tip na party: po každém cocktailu si dejte skleníčku vody a garantujeme, že po ránu budete vypadat mnohem lépe.

Omezení soli

Dospělému člověku se doporučuje nepřesahovat denní příjem soli nad jednu lžičku soli denně. Nadměrná konzumace soli udržuje tekutinu v těle, což může způsobit otoky po celém těle. Chcete-li snížit účinek soli, přidejte do své stravy produkty obsahující vitamín B (špenát) a draslík (banány, sladké brambory, melouny).

Okurky nebo brambory?

Ano, brambory mají lepší účinky než okurky. Tady je důvod – v bramborách se nachází katechin, který pomáhá vyrovnávat ton pleti. Pro viditelné změny přikládejte plátek brambory pod oči 2x týdně.

Používej správný korektor

Oranžový a žlutý korektor Vás zachrání i v těch nejtěžších chvílích! Honem do drogerie.

Používej bílou tužku a třpytivé stíny

Světlou tužkou na oči se nanese na zónu pod očima, a třpytivé stíny – na vnitřní stranu oči. Díky tomu se stanou vizuálně větší a budou vypadat svěže a odpočinutě.

Doufáme, že pár tipů jak po ránu přijít o kruhy pod očima jsme vám dali. Těšíme se na Vás v našem salonu krásy Esmina.cz!

On-line rezervace!