page

O nás

Poradíme si s dámskými účesy, stříháme i pány a svěřit nám můžete i své malé ratolesti. Vyhovíme vašim přáním barvení a melírovaní vlasů, provádíme přelivy, foukání či ošetření poškozených vlasů. Dámy a slečny potěšíme jednoduchými i složitými a honosnými slavnostními účesy a účesy svatebními. Pokud chcete změnu účesu, ale nevíte, jaký účes zvolit, rádi vám pomůžeme najít vynikající účes vhodný právě pro vás, správnou barvu i přípravky pro domácí péči. Pracujeme pouze se špičkovými značkami. K prodeji máme vlasové přípravky Ľoréal.

Kromě kadeřnických služeb u nás můžete relaxovat při manikúře a modeláži nehtů. Pomocí modeláže nehtů vás zkrášlíme, nebo upravíme vaše přírodní nehty metodou P-shine. Doporučujeme také velmi příjemný parafínový zábal na ruce. I pro manikúru a modeláž nehtů užíváme pouze přípravky nejvyšší kvality.

Používáme zcela nové metody prodloužení přírodních řas nebo zahuštění řas trsovou metodou. Každá řasa se jednotlivě aplikuje na vlastní řasu. Prodloužení a zahuštění řas Vás razantně změní a pomůže Vám přilákat na sebe pozornost. Řasenka je jíž minulostí!

Potřebujete poradit s líčením, vizáží nebo celkovou image? Vytváříme kompletní proměny vizáže. Postaráme se o večerní líčení, denní líčení a svatební líčení na nejvyšší úrovní.

On-line rezervace!