post

Největší chyby při nošení gel laku – díl 2.

Máme zde pro Vás pokračování článku o tom, jak je důležité během nošení gel laku o své ruce pečovat. Doufáme, že Vám poradíme a dozvíte se nové rady, které Vám pomohou!

Chyba № 4: Nedočkavost aneb vyndání rukou z lampy dřív

Nestává se to často, ale přece jenom je důležité na to upozornit: žena vyndá ruce z lampy, dřív než by měla, kvůli tomu že jí zazvonil telefon nebo jí přišla nová SMSka. Při vytvrzování gel laku pod lampou je důležitá každá sekunda. Pokud chcete, aby Váš gel lak vydržel co nejdéle a neničil nehty, musíte být dočkavý a nechat každou vrstvu perfektně vytvrdit lampou. Většina lamp má v přednastavení časové úseky, po kterých se lampa vypne, a nemusíte se o to starat.

Chyba №6: Použití prošlého laku

Dříve než začít proces nanesení gel laku, je důležité se utvrdit, že lak byl perfektně uzavřený a jeho doba trvanlivosti je v pořádku. Běžně se stává v salonech, že gel laky se používají bez ohledu na to, zda jsou prošlé. Takové přípravky se budou špatně na nehtech držet ale i mohou poškodit vrchní vrstvu.

TIP: Vždy se raději zeptejte a buďte si jisté, že vše je tak jak má být. V našem salonu Vám vždy rádi poradíme a doporučíme jen to nejlepší.

 

Chyba №6: Směs přípravku od různých značek

Problém může nastat, pokud se používají laky různých značek. Důležité je, aby podkladová báze, která se nanáší jako první, byla od stejného výrobce jako základní barevný lak. Nikdy se neví, jaká může být jejich reakce při splynutí pod UV/LED lampou. Nebojte se zeptat Vaše manikérky ohledně značek laku, které se budou nanášet.

Doufáme že oba díly naších článku Vám pomohou při nošení gel laku a vyvarujete se všech chyb. Těšíme se na Vás v našem salonu krásy Esmina.cz

On-line rezervace!