post

Nejlepší přírodní přípravky pro zjemnění pokožky nohou

Blíží se léto, už teď nosíme sandálky nebo žabky, a chceme mít co nejjemnější pokožku na nohou. Díky přírodním přípravkům může mít hedvábně jemné nohy každá z nás.

Není třeba kupovat žádné drahé přípravky, zábaly, krémy, nebo nutně jít na profesionální pedikúru. Jemnou pokožku vykouzlíte v pohodlí domova, navíc během několika minut a téměř zdarma!

Jemná pokožka nohou za patnáct minut? Žádný problém!

Jestliže vlastníte masážní vaničku, pak máte výhodu. Pokud vám tato vychytávka ve výbavě chybí, nahraďte ji obyčejným koupelnovým lavorem. Postup je jednoduchý. Na koupel pro nožky budete potřebovat pouze jednu lžíci jedlé sody na litr vody. Do lázně ponořte nohy alespoň na patnáct minut. Budete překvapené, jak jemnou kůži vám tato koupel vyčaruje! Vaše nohy budou najednou mnohem příjemnější na dotek.

Medová maska dokáže zázraky!

Smíchejte dvě až tři lžíce medu se lžící olivového oleje. Směs dobře promíchejte, a naneste na nohy. Aby nedošlo k nechtěnému ušpinění prostěradla či sedačky, je dobré nohy zabalit. Poslouží vám obyčejná potravinová folie či větší sáček. Takto pak odpočívejte půl hodiny, kterou můžete využít pro relaxaci nebo vyřízení telefonátů či mailů, do kterých se vám jindy nechce. Po třiceti minutách masku opláchněte vlažnou vodou. Vaše nohy budou krásně zregenerované, přímo jako u profesionála!

Popraskané paty? Nic, co by se vás týkalo!

Na popraskané paty trpí mnoho lidí. Vypadají nevzhledně, a často jsou navíc také bolestivé. Maska z avokáda a banánu vás však tohoto problému velmi rychle zbaví. Jeden banán a polovinu avokáda smíchejte dohromady. Nechte působit dvacet až třicet minut.

Pravidelné mazání

Je důležité nohy pravidelně promazávat. Tím předejdete vysušené pokožce. Krém do pokožky vmasírujte po umytí nohou. Na krém nezapomínejte večer před spaním, ale ani ráno. Nohy se vám odvděčí krásně jemnou svěží kůží.

Někdy ale i ty nejlepší přírodní přípravky nemusí pomoci a tak vhodným řešením problémů s tvrdou či popraskanout pokožkou na nohou může být návštěva studia krásy.

On-line rezervace!