post

Nail Sunny – Skandální umělecká díla

V tomto článku jsme Vám chtěli představit, jak se z manikúry stávají umělecká díla.

Ruský salon Nail Sunny představil ve svém instagramu několik uměleckých výtvoru, o kterých už slyšel skoro každý. Díla byla publikovaná po celém světě, a aby toho nebylo málo, Kim Kardashian se několik krát zmínila ve svém twitteru o výtvorech tohoto salonu.

 

Kim Kardashian jako hlavní inspirace

Manikérky tohoto salonu se inspirovali rodinou Kardashian a vytvořili manikúru s miniatury modelek. Na béžový podklad připevnili odhalenou Kim, která twerkuje a dokonce jí připevnili i dlouhé blonďaté vlasy.

 Samozřejmě svou pozornost získala i Kylie, které se nedávno narodilo dítě. Inspirovali se videem, které přidala nedávno Kylie na svůj instagram – roztomilá chodidla Stormie. Miniaturu chodidel vyobrazili na nehtech spolu s portrétem.

Dokonce i těhotná Khloe Kardashian byla inspiraci pro manikúru. Těhotná Khloe v šatech a růžovým svetru byla vyobrazena na jedné z manikúr v salonu Nail Sunny.

Black Panther – vytvoření filmu na nehtech

Jedno z nejkreativnějších děl tohoto salonu se podle názoru Amerických magazínu stala manikúra inspirovaná filmem Black Panther. Na metalické, dlouhé a ostré nehty byli připevněny miniatury z tohoto filmu.

Olympiáda, Oscar nebo Volby – dobrá inspirace.

Salon tvoří tematickou manikúru i s inspiraci na celosvětové události. Jak můžete vidět manikérky vytvořili manikúru s portréty Ruských kandidátu na místo prezidenta federace. Věnovali se také tématice olympiády a olympijský oheň přemístění přímo na jeden z nehtů.

Co říkáte na zlatého Oscara nejen v ruce ale i na nehtů?

Každým dnem se dějí pokroky a experimenty v oblasti krásy, která je pro ženy prioritní vlastnosti.

Nebojte se experimentovat i s námi! Váš salon Esmina.cz.

On-line rezervace!