post

Manikúra, která je už dávno OUT

„Čím méně, tím lépe“, toto pravidlo platí v manikúře a v našem informativním článku Vám povíme, jaká manikúra už dávno vyšla z mody.

Extrémně dlouhé nehty

Na začátku roku 2000 všichni šíleli z dlouhých umělých nehtů. Gelové nebo akrylové, všem šlo o co nejdelší délku. Naštěstí tento trend je dávno za námi, a těm kdo je stále fanynkou dlouhých nehtů, doporučujeme zvolit tvar mandle, který udělá manikúru elegantnější hned na první pohled.

Neonová éra

Salátová, neonová a ostatní barvy zvýrazňovačů jsou také za námi už par let. V bližší době se tyto barvy do mody nechystají vracet, a poroto doporučujeme volit pastelové barvy. Pro ty z Vás, kdo chtějí mít manikúru výraznější, doporučujeme odstíny vínové.

Všechno co se třpytí

V minulosti je třeba nechat také kamínky různé velikosti a barvy. Krása je v jednoduchosti, a proto doporučujeme zvolit klasický odstín laku na všechny nehty. Pokud však chcete manikúru zvýraznit. Poraďte se svojí manikérkou a pár nehtů upravte jinou barvou, která bude vašemu vybranému odstínu perfektně ladit.

Galerie na nehtech

Složité obrázky na vašich nehtech vám nedodají styl ani vyjádřeni své osobnosti. Avšak miniaturní srdíčko, květina nebo krátký nápis dokáže vaši manikúru zpestřit.

 

Pro volbu perfektní manikúry Vám doporučujeme se podsívat na naše články: Francouzská manikúra pro rok 2018, TOP 10 manikúr pro rok 2018 – díl 1. a TOP 10 manikúr pro rok 2018 – díl 2.

salonu Esmina Vám vždy poradíme a vytvoříme tu nejelegantnější manikúra dle trendů. Těšíme se na Vás!

On-line rezervace!