post

Make-up za 5 minut!

Kde a jak se líčit, když spěcháte a máte na to pouze 5 minut? Chytej správné časování a podrobné instrukce! Tvoje Esmina.cz

2 minuty. Ton obličeje.

Pokud máte čas pouze na jeden bod líčení, není o čem přemýšlet, výběr padá na tónovací krém. Můžete ho nanést dokonce pomocí prstů, ale nezapomeňte zastínit hranice na přechodu krku s obličejem. Poté pomoci prstu naneste opatrně konturovací krém pod oči a na zónu nosu. Budete vypadat t odpočinutě a svěže!make-up

1 minuta. Obočí.

Právě na nich je třeba strávit další drahocennou minutu líčení. Vzhled dělají vždy perfektně upraveným, zdůrazňuje oči víc než jakýkoliv oční stíny či řasenka a přidává formu obličeji. Chcete si to ulehčit? Pravidelná návštěva browbaru Esmina Vám garantuje efektní obočí i po ránu!

1 minuta. Rty.

Při výběru odstínu neváhejte a vyberte si nějaký sytější odstín! Doporučujeme Vám odstíny růžové ale i červené. Díky balzámu na rty si ulehčíte prací s konturem rtu – má průsvitný odstín, který perfektně nanesete kdekoliv a kdykoliv. Pokud jste milovnici mátových rtěnek, tak na koneček prstů si naneste rtěnku a lehkými pohyby rozetřete po rtech. Za 60 sekund budete mít krásně namalované rty, které odvedou pozornost od oči.

1 minuta. Oči.

Ještě Vám zbyla volná minutka před odchodem? Super, vezměte si řasenku a naneste jí na každou Vaší řasu. U kořínku se malinko zdržte, otočte a jeďte až ke konečkům pomalým pohybem. Pokud se Vám nějaké řasy slepily, nemějte obavy! V tyhle sezoně jsou slepené řasy IN.

řasyHurá! Vaše líčení je hotové za 5 minut a jste připravená jít do světa. Doufám, že se našimi rady řídíte a těšíme se na Vás v našem studio krásy Esmina.cz!

On-line rezervace!