post

Kokosový zázrak pro vlasy

Pro ty z Vás, kteří sní o krásných zdravých vlasech, byli vymyšlené různé přípravky. Dnes jsme se rozhodli Vám představit kokosový olej, který obsahuje spoustu živin a vitamínu pro Vaše zdraví.

Zázračné složení

V kokosovým oleji naleznete spoustu mastných kyselin, které jsou vlasům velmi prospěšné a ke všemu působí na ně jako perfektní kondicionér. Důležitou vlastnosti tohoto oleje je to, že odstraňuje zbytečnou mastnost u kořínku vlasy a odstraňuje lokální záněty, které brání růstu vlasu. V jeho složení nalezneme kyselinu laurovou, která hydratuje a zesiluje vlasy.

Vitamíny v kokosu

kokosObsahuje vitamíny E, K a železo, které prospívají růstu vlasů. Díky němu budete moct zapomenout na problémy s lámavosti a pomalým růstem vlasu. Působí antibakteriálně, a proto se hodí těm, kdo trpí vypadáváním vlasů.

Jak používat kokosový olej?

Kokosový olej můžete použít jako masku – smíchejte bílý jogurt, med a kokosový olej. Masku naneste na mokré vlasy a ponechte jí tam 10 minut. Poté vlasy umyjte vodou a vysušte. Výsledek je vidět hned, vlasy jsou jemné a hebké. Také můžete nanášet samotný kokosový olej na suché vlasy před spaním. Ráno je umyjte šamponem a poté vysušte. Výsledek bude poznat taky hned.

kokosová maskaBuďte opatrný

Časté používání kokosového oleje může poškodit strukturu pokožky u kořínku a ucpat póry. Pokud má vaše pokožka sklony k tvorbě akné, kokosový olej radši nepoužívejte. Všechno s mírou – vaše vlasy budou zdravé.

Kokosový olej perfektně vyživí vlasy, ale jejích růst neovlivní. Pokud stále sníte o dlouhých vlasech máme pro Vás řešení v našem salonu. Prodlužování vlasu, které je provedeno profesionály a šetrně. Už se nemusíte ničeho obávat! Těšíme se na vás v našem salonu krásy Esmina.cz.

On-line rezervace!