post

Jak se správně odlíčit aneb bacha na chyby!

O tom že je velmi důležité svou plet před spaním odlíčit ví každá ale je tu 5 hlavních chyb, kterých si můžeme při odličování dopustit. Doufáme, že si budete našimi rady řídit a spolu s námi budete krásná každý den!

Chyba № 1: Špatné odlíčení oči

Při umývání nebo odlíčeni obličeje hodně z nás přistupují k očištění oči agresivně. Nadměrná síla při tření očí tamponkem, způsobuje vypadávání řas a roztažení pokožky víček. Pro správné odlíčení očí je potřeba si pořídit speciální přípravek, díky kterému nebude potřeba oko zbytečně třít. Doporučujeme se umýt víc krát než škodit své pokožce a zóně očí.

TIP: Pokud máte voděodolnou řasenku nezapomeňte si pořídit speciální odličovací roztok s olejem, který perfektně odlíčí.

Chyba №2: Použití přípravků 2 v 1

‘‘Odlíčení a hydratace 2 v 1‘‘ nebo ‘‘Odličuje a posiluje pokožku‘‘ reklamní hlášky, které jsou většinou klamem. Zapamatujte si: jakýkoli přípravek 2v1 mají horší účinky než dva speciální přípravky. Výrobce se musí vzdávat poloviny ingredientu aby mohli spojit dva přípravky v jeden. Tohle je důvodem proč není přípravek 2v1 tak účinný.

Chyba №3: Zapomněli jste na tonik

Při péči o pleť je důležité splňovat každý krok. Po tom co si umyjete obličeje je jeho pH narušen a vrchní vrstva pokožky je narušená a oslabená. Tonik vrací pokožce správné pH, odstraňuje zbytky čisticího gelu, kterým jste si obličej umyli, a připravuje jí k nanesení krému. Vybrat správný tonik Vám pomůže kosmetoložka či vizážista.

Chyba №4: Ignorace složení přípravků

Kolikrát si v drogerii přečtete složení přípravku? Pokud to tak nečiníte pokaždé, děláte špatně. Snažte se vynechat přípravku s parabenem a sulfáty. Vaše pokožka Vám bude vděčná.

Doufáme, že se budete o svojí pleť starat správně a budete vždy krásná. Vaše Esmina.cz

On-line rezervace!