post

Jak na svatební manikúru

Svatba je jedním z nejdůležitějších dní v životě každé ženy. Pokud souhlasíte, jistě nám dáte za pravdu i v tom, že nevěstě to musí pochopitelně slušet. Správnou volbou je nejenom dokonalé líčení nebo účes, ale pochopitelně i upravené nehty. A jak na svatební manikúru, aby vypadala dokonale? Podívejte se společně s námi. Možností je celá řada.

Kdy manikúru provést?


Velmi důležitý je také termín. Určitě ji nenechávejte na poslední chvíli, třeba na samotné ráno svatebního dne. Ideálním termínem je realizovat úpravu vašich nehtů zhruba 1 – 2 dny předem. Pokud má výsledek opravdu za něco stát, doporučíme využít osvědčený salon, kde mají nejenom zkušenosti, ale kde pracují i šikovné a zručné nehtařky. Termín si řádně naplánujte dostatečně dopředu, abyste měla jistotu, že bude daný den skutečně volno a vy zároveň budete mít rázem o jednu starost méně.

Jak nehty upravit?

Možných variant, jak nehty upravit, je dnes více než dost. Pokud máte raději decentní úpravu, rozhodně se hodí skvěle vypadající francouzská manikúra, která vychází z přirozenosti vašich nehtů. Pokud ráda experimentujete a hledáte něco zajímavého a doslova zvláštního, potom je velkým hitem v posledních letech i to, že budou vaše nehty doplněny zajímavým zdobením. V kvalitním salonu tak mohou být ozdobeny třeba originální ruční kresbou, stejně jako mohou být doplněny zajímavými blyštivými kamínky. I toto je jedna z cest, kterou můžete v rámci vaší svatební manikúry zvážit. Pochopitelně nezapomínejte ani na vhodnou délku. Jak jsme naznačili u francouzské manikúry, tak ta vychází spíše z délky standardní. Problémem dnes však není ani to, že své nehty prodloužíte, třeba pomocí těch gelových. Pokud je tak nosíte pravidelně a máte s nimi zkušenostmi, v den vaší svatby se jim rozhodně bránit nemusíte.

Jakou zvolit barvu?

Ano, i barva je při volbě vašich nehtů nesmírně důležitá. Jakou zvolit, aby se ke svatebnímu dni hodila? My doporučíme osvědčenou a v podstatě jasnou klasiku. Je to barva bílá, která symbolizuje většinu nevěst. Pokud máte i bílé šaty, je to rozhodně krok, se kterým nešlápnete vedle. Pokud se podobně jako ve výše zmíněném případě rozhodnete experimentovat s různými jinými barvami, vždy nezapomínejte na to, že by to měly být odstíny, které souvisí se samotnou svatbou. Většina svateb se obvykle ladí do jedné konkrétní barvy a tak je dobré zvolit i stejnou barvu nehtů. Dobrým tipem je ale i to, když budou nehty a jejich odstín ladit také s vaší kyticí. Vždy také pamatujte na to, že barvy na vašich nehtech by neměly být příliš křiklavé. Jako nevěsta spíše chcete, abyste zaujala celá, od hlavy až k patě. Příliš výrazná barva na nehtech, nebo příliš křiklavý vzhled bude stahovat pozornost ostatních svatebčanů právě na ně. A to není to, čeho chcete dosáhnout.

On-line rezervace!