post

Express vs. klasická manikúra

Moderní ženy žijí v aktivním rytmu každý den,  a ne vždy mají dostatek času na jejích vzhled. Někdy je problematické najít si byť jednu jedinou hodinu, která by se dala aspoň jednou měsíčně věnovat své manikúře i pedikúře.  Největší popularitu v současné době získávají proto salony poskytující expresní služby. Takové salony umožňují ženám ušetřit čas, ale zeptejte se samy sebe – jak se to podepíše na kvalitě?

Výhody a nevýhody expres manikúry

Nyní se podívejme na to, čím může být expres manikúra pohodlná a jaké nevýhody skýtá.
expresní manikúra

Výhody:

  • Rychlost: procedura trvá od 10 do 30 minut.
  • Flexibilita harmonogramu: na expresní manikúru se nemusíte většinou rezervovat místo
  • Poloha: většinou se Express salony nachází ve všech obchodních centrech

Nevýhody:

  • Nepohodlí. Někdy během procedury budete muset sedět na vysoké židli, většinou uprostřed obchodního centra. Některým ženám je nepříjemné, že postrádají určitou intimitu během manikúry. Na rozdíl od toho, v kvalitním salonu krasy je vždy připravené pohodlné křeslo, klidné a soukromé prostředí.
  • Agresivní prostředky. Chcete-li provést rychlou manikúru, manikérka je nucena použit speciální přípravky pro urychlení běžného postupu. Například, nebudou vám moci dostatečně změkčit kutikulu párou, protože to obvykle trvá 10-15 min. Proto se používají přípravky, díky kterým kůže měkne mnohem rychleji. Často tyto látky mají agresivní účinek na kůži a vyvolávají alergické reakce.
  • Počet klientu na expresní manikúru do express salonu je mnohem větší. Často na svých rukou mají mnoho bakterií nebo patogenů nebezpečných chorob, kterými se můžeme při nedostatecné dezinfekci nástrojů v daných salonech nakazit.

 laky CND

 Výběr je na vás..

Všechno má svoje pozitiva ale i negativa. Musíme si nechavát aspon někdy hýčkat v rukou profesionálu, kteří se o nás postarají a dopřejí nám pohodlí spolu s krásnou manikúrou, která nám bude během pracovních dnů dopřávat estetické potěšení. Neváhejte a obraťte se na náš tým ESMINA.

 

On-line rezervace!