service

Samoopalovací nástřik

Samoopalovací nástřik

Jestliže nejste spokojeni se samoopalovacími krémy, nemáte rádi solárium, nebo chcete se jednoduše opálit, zkuste vyzkoušet samoopalovací nástřik u nás v salonu. Pod rukama školených profesionálů zde dosáhnete krásného bronzového opálení a vitálního vzhledu, který skvěle doplní vaši image. Čokoládového opálení můžete dosáhnout během 20 minut. Nástřik opálení je jednou ze zcela nových metod superrychlého opálení. Princip dokonale rovnoměrného nanesení bez jakýchkoliv fleků zintenzivní důmyslná samoopalovací emulze na celé tělo.

Jaké jsou jeho výhody?

Velkou výhodou solárního nástřiku je získání krásného opálení během krátkéchvíle. Tato metoda je naprosto bez zdravotních rizik. Jeden provedený samoopalovací nástřik nahradí intenzitu srovnatelnou s 8 návštěvami solária. Sami si můžete regulovat a vybrat výsledný odstín. Emulze aplikovaná na tělo je rychleschnoucí, bez lepkavého pocitu. Určitě po nástřiku oceníte méně viditelné neduhy, jako jsou pigmentové skvrny, jizvy, mimické vrásky nebo i strie. Opálení samoopalovacím nástřikem je ideální zejména v případě, kdy potřebujete během chvilky získat přirozené opálení před zvláštní příležitostí, jako je třeba focení, svatba nebo ples.

Jak se na to připravit?

1. Hydratujte pokožku krémem nebo krémovým mlíčkem několik dnů před procedurou.

2. Před samotnou procedurou ( 8-12 h ) si udělejte peeling celého těla, aby vám opálení vydrželo mnohem déle. Peeling ale nesmí být na solném nebo olejovým základu.

3. Před samoopalovacím nástřikem nepoužívejte krémy, pleťová mléka, ale ani deodoranty, parfémy či make-up.

4. Pokud mate možnost si dát 1-1,5 hod před procedurou sprchu – udělejte to.

5. Namažte si okraje chodidel, dlaně, nehty a jemně i lokty, kolena a kotníky takzvaným blokačním krémem. Ten zabrání přílišnému zhnědnutí a vstřebání nástřikové emulze.

6. Vezměte si volné tmavé oblečení, aby vám nově nanesená samoopalovací emulze nenechala skvrny na šatech či prádle.

Jak dlouho vám ale vydrží?

Je to velmi individuální, v průměru vám vydrží samoopalovací nástřik 6-9 dnů.

Ceník

Samoopalovací nástřik

600 Kč