service

Prodlužování řas a obočí

Prodlužování řas a obočí Praha

Prodlužování řas Praha probíhá pod rukama zkušených a školených odborníků z řad vizážistů a kosmetiček. Nové řasy umí zcela proměnit váš vzhled a přidat na exklusivitě a přirozeném šarmu. Zkušené vizážistky vám rády poradí v oblasti líčení, celkové vizáže a image. Můžete si nechat udělat i službu ve formě celkové proměny vizáže. Lze si dopřát i večerní líčení, denní líčení a také svatební líčení na té nejvyšší profesionální úrovni. Kosmetický salon vám nabídne kvalitní péči, relaxaci a odpočinek u kávy či čaje. Dopřejte si náležitou péči i změnu stylu.

Prodloužení řas metodou řasy na řasu

Prodloužení řas je stále velmi vyhledávanou službou. Kosmetický salon Praha používá zcela inovativní metody na prodloužení přírodních řas nebo také pro jejich zahuštění trsovou metodou. Jsou zde používána vysoce kvalitní lepidla i řasy. Jednotlivé řasy se postupně aplikují na vaše vlastní řasy. Prodloužení a zahuštění řas dokáže projasnit a oživit váš vzhled a přilákat velkou pozornost. Vaše oči tak získají zcela nový rozměr. Tato metoda dokáže doladit váš osobitý vzhled i vytvořit zcela neotřelou novou image.

Prodlužování řas na profesionální úrovni

Prodlužování řas Praha je zde na profesionální úrovni. Budou vám doporučeny různé materiály, tvary i délky řas tak, abyste odcházeli zcela spokojeni. Kromě aplikace nových řas vám zde bude provedeno i stálé udržení kvality ve formě doplnění řas po 14 -ti dnech či po doplnění řas po delší době. Pokud bude třeba, umělé rasy si zde můžete nechat i odborně sundat při profesionálním odstranění prodloužených řas. Ke zdejší ne zcela obvyklé službě patří i aplikace nového obočí. Ošetření pleti vás dokáže omladit a vaše pleť dostane jas, jiskru i novou vitalitu. Poradí vám, jak se starat přesně o váš typ pleti a dostanete spoustu kvalitních a profesionálních rad a doporučení.

prodluzovani-ras-oboci-praha

Ceník

 Aplikace nových řas, obočí

990 Kč

Doplnění řas

od 550 Kč

Odstranění prodloužených řas

 350 Kč