service

Pedikúra

Pedikúra od profesionálů

Pokud navštívíte nás, tak věřte, že se stanete našimi stálými a spokojenými zákazníky!

Nabízíme Vám vysoce kvalitní ošetření pro vaše nohy. Poskytneme zde vašim nohám náležitou péči a vaše chodidla budou jemná, hladká a alabastrová. O naše chodidla se musíme starat nejen v létě. Kdykoliv jdeme do bazénu, posilovny, na masáž či solárium, naše chodidla jsou vidět a je dobré je mít vždy v pěkném stavu. Do letních sandálků po zdejší pedikúře vaše nohy vklouznou naprosto připravené.

Důkladné ošetření nehtů

Pedikúra a její ošetření není důležité jen pro naše chodidla. Jde také o ošetření nehtových lůžek. V salonu můžete také vyzkoušet exkluzivní formu ošetření, jakou je Carská luxusní pedikúra, včetně ošetření nehtové kůžičky. Ke klasické pedikúře patří i úprava přirozených nehtů. Pokud máte nějaké neduhy, jako jsou kuří oka a mozoly, ošetření zde je účinné a citlivé. Dále si můžete dopřát svým nohám Shellac nebo Francouzskou pedikúru.

Pedikúra a zdobení nehtů

Pedikúra Praha zahrnuje i zdobení nehtů na nohou, různé kamínky, samolepky, ruční malba či klasické lakování nehtů s podkladovým a krycím lakem. Dále si můžete dopřát svým nohám Shellac, Francouzskou manikúru nebo si jen můžete své nehty na nohou nechat přirozeným způsobem zpevnit. Pravidelnou kúrou při ošetření vašich nohou je i poskytovaný peeling, který vaše chodidla a kotníky nádherně vyhladí a pak následuje výživná a pěstící maska. Salon Esmina je tím pravým místem, kde se postarají o vaši manikúru a pedikúru!

Ceník

Pedikúra650-700 Kč
Pedikúra + gel lak850-900 Kč
Klasické lakování nehtůod 100Kč
On-line rezervace!