service

Masáže

Naše Masáže

Při hledání masáže v Praze určitě nesmíte přehlédnout nás salon, kde se o Vás postaráme do puntíku. Masáže jsou formou příjemné relaxace, uvolnění těla i léčbou všech neduhů. Pomáhají při všech zdravotních potížích a dokáží ulevit i po náročném tréninku či jednostranné pracovní zátěži. Nejvíce vyhledávanou terapií poslední doby je proti-počítačová léčebná masáž zad a šíje, ke které neodmyslitelně patří i velmi efektivní rašelinový krční zábal. Velmi dobře také fungují esenciální oleje při aromatické masáži zad i celého těla. Můžete si zvolit klasickou formu masáže zad i celého těla nebo třeba velmi úlevnou antistresovou masáž hlavy, která v dnešní zrychlené stresující a náročné době velmi pomáhá.

Relaxace nejen pro tělo

Masáže u nás nejsou určené jen pro celé tělo i záda. Speciální jsou i masáže rukou s parafinovým zábalem, které velmi dobře zabírají třeba při syndromu karpálního tunelu od počítačové myši, nebo při náročné namáhavé práci. Chcete-li si dopřát něco speciálního, zkuste solný peeling celého těla, po kterém může následovat třeba jílový, medový či čokoládový zábal na tělo. Solný peeling obličeje se používá spolu s jílovou maskou a krásně vyhladí vaši pleť a odstraní všechny nedostatky. Výborně působí i reflexní masáž nohou, která je nádherně a efektivně uvolní. Velmi uvolňující na ztuhlé svaly je i relaxační masáž horkým olejem, čokoládová či mořská terapie se zábalem z mořských řas.

Masáže i pro děti

Poskytujeme i dětské masáže pro kojence, batolata i větší děti. Síla doteku je nenahraditelná a už malá miminka ji dovedou náležitě ocenit. Krásně je uvolňuje a stimuluje a dokáže podpořit správný vývoj svalů a kloubů nebo třeba uvolnit bolestivému bříšku. Speciální je i těhotenská masáž, která dokáže uklidnit nervózní maminky, ulevit jim od bolesti zad a v kříži, nebo podpořit lymfu a zmírnit bolest otékajících nohou. Na masáže jsou i zvýhodněné permanentky na klasickou masáž.

Ceník

Klasická/aromatická masáž zad 400 Kč
Klasická/aromatická masáž celého těla od 700 Kč
Antistresová masáž hlavy 400 Kč
Masáž rukou + parafinový zábal 450 Kč
Solný peeling celého těla + jílový/medový/čokoladový zábal 800 Kč
Solný peeling obličeje + jílová maska 250 Kč
Solný peeling celého těla 400 Kč
Reflexní masáž nohou 400 Kč
Medová terapie (peeling celého těla, medový zábal, masáž) 1 090 Kč
Relaxační masáž horkým olejem od 800 Kč
Čokoladová terapie (peeling, čokoladový zábal, masáž) 1 090 Kč
Mořská terapie (solný peeling, zábal z mořských řas, masáž) 1 090 Kč
Dětská masáž 0+ 300 Kč
Těhotenská masáž od 400 Kč