service

Masáže

Naše Masáže

Při hledání masáže v Praze určitě nesmíte přehlédnout nás salon, kde se o Vás postaráme do puntíku. Masáže jsou formou příjemné relaxace, uvolnění těla i léčbou všech neduhů. Pomáhají při všech zdravotních potížích a dokáží ulevit i po náročném tréninku či jednostranné pracovní zátěži. Nejvíce vyhledávanou terapií poslední doby je proti-počítačová léčebná masáž zad a šíje, ke které neodmyslitelně patří i velmi efektivní rašelinový krční zábal. Velmi dobře také fungují esenciální oleje při aromatické masáži zad i celého těla. Můžete si zvolit klasickou formu masáže zad i celého těla nebo třeba velmi úlevnou antistresovou masáž hlavy, která v dnešní zrychlené stresující a náročné době velmi pomáhá.

Relaxace nejen pro tělo

Masáže u nás nejsou určené jen pro celé tělo i záda. Speciální jsou i masáže rukou s parafinovým zábalem, které velmi dobře zabírají třeba při syndromu karpálního tunelu od počítačové myši, nebo při náročné namáhavé práci. Chcete-li si dopřát něco speciálního, zkuste solný peeling celého těla, po kterém může následovat třeba jílový, medový či čokoládový zábal na tělo. Solný peeling obličeje se používá spolu s jílovou maskou a krásně vyhladí vaši pleť a odstraní všechny nedostatky. Výborně působí i reflexní masáž nohou, která je nádherně a efektivně uvolní. Velmi uvolňující na ztuhlé svaly je i relaxační masáž horkým olejem, čokoládová či mořská terapie se zábalem z mořských řas.

Masáže i pro děti

Poskytujeme i dětské masáže pro kojence, batolata i větší děti. Síla doteku je nenahraditelná a už malá miminka ji dovedou náležitě ocenit. Krásně je uvolňuje a stimuluje a dokáže podpořit správný vývoj svalů a kloubů nebo třeba uvolnit bolestivému bříšku. Speciální je i těhotenská masáž, která dokáže uklidnit nervózní maminky, ulevit jim od bolesti zad a v kříži, nebo podpořit lymfu a zmírnit bolest otékajících nohou. Na masáže jsou i zvýhodněné permanentky na klasickou masáž.

Ceník

Klasická/aromatická masáž zad400 Kč
Klasická/aromatická masáž celého tělaod 700 Kč
Antistresová masáž hlavy400 Kč
Masáž rukou + parafinový zábal450 Kč
Solný peeling celého těla + jílový/medový/čokoladový zábal800 Kč
Solný peeling celého těla400 Kč
Reflexní masáž nohou400 Kč
Medová terapie (peeling celého těla, medový zábal, masáž)1 090 Kč
Čokoladová terapie (peeling, čokoladový zábal, masáž)1 090 Kč
Mořská terapie (solný peeling, zábal z mořských řas, masáž)1 090 Kč