service

Manikúra

Manikúra v Praze

V našem nehtovém studiu Praha 9 nabízíme vše, co si lze od takového studia žádat. Ať už se jedná o manikúru v Praze, či zdobení nehtů kamínky, nebo ruční malbou.

Pokud potřebujete ošetřit vaše ruce a upravit lůžka vašich nehtů, určitě vám k tomu skvěle poslouží manikúra Praha. Ve zdejším nehtovém studiu Praha 9 nabízí mnoho služeb a ošetření. Vyhoví vašim přáním a požadavkům šitým přímo na míru. Vše, co si budete přát, vám zde dokáží splnit. Ať už se jedná o manikúru, zdobení nehtů kamínky nebo ruční malbu, nehtová modeláž Praha je na vysoké úrovni. Přijďte se relaxovat u šálku kávy či čaje. Pod rukama zkušených manikérek se vaše nehty promění v hotové umělecké dílo a vznikne tak doplnění vašeho osobitého vzhledu a stylu.

Manikúra od specialistů Esmina

Manikúra Praha vám nabízí širokou nabídku služeb. Patří k nim klasická manikúra, ale i pánská manikúra včetně ošetření nehtové kůžičky či úprava přirozených nehtů. Můžete si také dopřát i exklusivní servis, kterým je carská luxusní manikúra či ošetření vašich nehtů pomocí metody P-shine. Potřebují-li vaše ruce celkové ošetření a omlazení, dopřejte jim náležitou péči. K tomu velmi dobře poslouží peeling a parafínový zábal, který vyhladí vaše ruce i nehty a následný vysoce výživný krém. Velmi účinná je i maska na ruce. Na našich rukou se rychle projevují příznaky stárnutí a je tedy vhodné a nutné se o ně náležitě starat a dopřát jim kvalitní ošetření a péči.

Nehtová modeláž jinak

Forma ošetření vašich nehtů, jako je nehtová modeláž Praha může zahrnovat vytvoření umělých nehtů, doplnění umělých nehtů, ale i jejich odstranění. Dále zde můžete vyzkoušet Francouzskou manikúru, metodu metodou P-shine a konečně i zdobení nehtů různými čirými i barevnými kamínky, samolepkami i ruční malbou. Klasické lakování nehtů na podkladový lak ošetřené krycím lakem s ochranou proti loupání a s dlouhou výdrží. Mezi zdejší nabídky služeb patří i ošetření metodou Shellac nebo krásné a svůdné sametové nehty. Můžete si zvolit gelové nehty nebo si jen nechat důkladně ošetřit a zpevnit vaše přirozené nehty jemným gelem.

manikura-nehtova-modelaz

Ceník

Manikúra od 250 Kč
Gelové nehty od 550 Kč
Lakování nehtů od 100 Kč
Manikúra + Shellac 600 Kč
Manikúra + gel lak 400 Kč