service

Líčení

Líčení na odborné úrovni

Jdete-li na významnou událost, jakou je focení, ples, svatba či párty, líčení Praha vás na něj perfektně připraví. Líčení také můžete absolvovat jako školu a získat tak mnoho cenných rad a fíglů, jak váš vzhled oživit, zvýraznit přednosti a potlačit nedostatky. Dopřejte si denní, večerní líčení či svatební líčení a využijete službu i líčení pro svatebčany, která je zvýhodněna.

Líčení v Praze pod štětcem Esmina

Líčení Praha je sázkou na jistotu. Zdejší profesionální vizážisti vás připraví na jakoukoliv příležitost. Denní líčení je velmi přirozené a jemné líčení, které vám pomůže potlačit i nedostatky na pleti. Pleť bude vypadat svěží a zdravá. Večerní líčení je naopak již trochu výraznější líčení, které ale zase déle vydrží. Profesionální líčení na svatbu, takzvané svatební líčení se již provádí pomocí dokonalého voděodolného make-upu, který vydrží i celý náročný svatební den, kdy se nevěsta nemusí neustále kontrolovat, hlídat a upravovat. Svatební líčení je provedeno tak, aby působilo přirozeně mezi hosty, ale na fotografii bylo výraznější a viditelnější. Je čisté a nesmí se lesknout. Je o mnoho náročnější líčení, které vyžaduje také i speciální profesionální kosmetiku. Používá se také i fixátor make-upu. Do svatebního servisu patří i vizáž ženicha, svatební líčení i účes nevěsty a je-li to třeba, tak i nalíčení dalších svatebčanů.

Líčení pro všechny příležitosti

Účes a úprava vlasů dle dané příležitosti může být součástí servisu líčení Praha. Zdejší salon má ve svých řadách zkušené vizážisty, kosmetičky i kadeřníky a dokáže vám poskytnout plnohodnotný servis. Další formou líčení je i fotomake-up. Jde o způsob líčení a k tomu použitou kosmetiku, která je opět zcela odlišná, než běžné denní líčení. Používají se speciální make-upy a jejich různé formy dle přání zákazníka i zvoleného typu focení. Další nabídkou může být i osobní kurz líčení. Naučíte se líčit krok za krokem a bude vám poraděno mnoho jednoduchých triků, které potlačí každý nedostatek a zvýrazní všechny přednosti. Bude vám také doporučena správná kosmetika, vhodná pro vaši pleť.

liceni

Ceník

 Večerní líčení 1 000 Kč
 Svatební líčení 1 500 Kč