service

Kadeřnictví

Vaše kadeřnictví v Praze


V našem vlasovém studiu naleznete veškeré služby, které od kadeřnictví
očekáváte.
Včetně veškerých služeb pro dámy, tak nabízíme i služby pro pány a děti. Obdržíte dostatek informací ohledně typu i kvality vašich vlasů a druhu ošetření, které jsou pro ně vhodné. Budou vám doporučeny i vhodné vlasové přípravky a forma vlasové péče. Můžete zde i zakoupit vlasové přípravky Ľoréal. Zdejší specialitou je i hloubkové regenerační ošetření, žehlení vlasů, regenerační péče o vlasy či kvalitní vlasová kůra.

Kvalitní střih

Naše kadeřnictví vám především dovede provést rukama zkušených kadeřníků kvalitní střih. Ten je základem úspěchu. Pokud jsou vlasy velmi dobře ostříhané, pěkně se upravují a dobře vypadají. Kadeřnické služby pro dámy a dámský střih, střih ofiny, či konečků vlasů včetně umytí vlasů, vysušení, foukané či styling je součástí zdejší nabídky. Účesy se pak z perfektně střižených vlasů dělají mnohem snáz. Ty vám zde i provedou, ať už jde o účes extravagantní, společenský, plesový či svatební, všechny typy účesů si zde v salonu můžete nechat udělat.

Síla barevných tónů

Kadeřnictví Esmina hraje všemi barvami a ty jsou ve vysoké kvalitě. Můžete si také nechat udělat zbrusu novou barvu či melír kvalitními barvami  L´Oréal a Revlon či šetrné barvení Majirel L´Oréal Professionnel či barvení ĽOréal Inoa. K tomu patří i barvení odrostu, barvení L´oréal Luo Colour, Dia richesse a Dia light. Pokud se svojí barvou nejste spokojení, můžete si zde nechat udělat pouze přeliv, nebo i odborné stažení barvy. Neustále moderní je stále i melír, včetně toho kalifornského, melír vícebarevný, barvení zvané Ombré, trvalá či brazilský keratin. Po návštěvě našeho kadeřnického salonu budou vaše vlasy zářivé, zdravé a vitální.

Ceník

Střih dámskýod 525 Kč
Dětský střihod 250 Kč
Panský střihod 200 Kč
Barvení vlasů L´Oréal, Revlonod 470 Kč
Barvení odrostůod 350 Kč
Stažení barvyod 900 Kč
Melírod 700 Kč
Hloubkové regenerační ošetření (Sebastian Cellophanes, Olaplex, Paul Mitchell Awapuhi)od 800 Kč
Mytí vlasů, foukána, stylingod 250 Kč
Společenský účesod 500 Kč
Svatební účesod 1000 Kč
Brazilský keratinod 1800 Kč