service

Depilace

Depilace Praha

Depilace Praha dokáže uspokojit i vysoce náročné klienty. Oproti holení pomocí žiletky má depilace o moc trvalejší charakter a je mnohem dokonalejší metodou než depilace strojkem. Odborná depilace Praha je tou pravou volbou nejen na období léta, ale i po celý rok. Svěřte se do rukou zkušených profesionálů a pravidelně školených odborníků, kteří používají ty nejnovější metody a vysoce kvalitní produkty. Depilace je součástí péče každé ženy. Zařaďte si ji do své pravidelné péče o své tělo. S příjemnou atmosférou si můžete vychutnat šálek čaje i kávy a důkladně si odpočinout a dopřát si chvíli jen pro sebe.

Depilace a široké formy použití

Depilace Praha má svou nabídku velmi intuitivně připravenou. Pro ty, pro které je depilace zcela novou záležitostí nabízí třeba pouze depilaci lýtek, na kterých si můžete metody nechat ukázat a vyzkoušet. Lýtka jsou jednou z nejběžnějších částí těla, kterou si nechávají klientky depilovat, a na které je prvně okusí. Následně se depilují i stehna nebo pak i celé nohy, a pokud je to třeba, tak i celé ruce, nebo jen ruce do lokte. Klasickým požadavkem klienta je depilace podpaží. U mužů je častým požadavkem také břicho a hrudník.

Depilace v Praze s odborným přístupem

Pokud si chcete nechat depilovat partie jako brada, horní ret nebo třísla, určitě oslovte odborníky z depilace Praha. Jedná se o citlivé partie, kde se musí přistupovat s vysokou ostražitostí, citlivostí a umem. Obličej se musí šetrně ošetřit a k tříslům je třeba přistupovat s náležitými zkušenostmi, které zdejší odborníci mají. Pak už si můžete vybrat z jednotlivých druhů a forem jako je třeba Brazilská, tedy hluboká intimní depilace. V nabídce jsou i výhodné balíčky, které slučují jednotlivé partie. Pokud budete se zdejší depilací spokojeni, využijte i zdejší nabízené výhodné permanentky na 3 měsíce, která se vám určitě vyplatí. Zahrnuta je v ní 3x hluboká intimní depilace.

depilace

Ceník

Stehna 380 Kč
Lýtka 380 Kč
Celé nohy 750 Kč
Celé ruce  350 Kč
Ruce do lokte  200 Kč
Podpaží 280 Kč
Břicho a hrud‘ 600 Kč
Břicho 450 Kč
Bradá/horní ret 110 Kč
Třísla 350 Kč
Brazilská (hluboká intimní) depilace 750 Kč