service

Depilace

O Depilaci

Depilace Praha dokáže uspokojit i vysoce náročné klienty. Oproti holení pomocí žiletky má depilace o moc trvalejší charakter a je mnohem dokonalejší metodou než depilace strojkem. Profesionální depilace je tou pravou volbou nejen na období léta, ale i po celý rok. Svěřte se do rukou zkušených profesionálů a pravidelně školených odborníků, kteří používají ty nejnovější metody a vysoce kvalitní produkty. Depilace je součástí péče každé ženy.

Naše Metody

Pro ty, pro které je depilace zcela novou záležitostí nabízíme třeba pouze depilaci lýtek, na kterých si můžete metody depilace nechat ukázat a vyzkoušet. Pro naše klienty nabízíme depilaci voskem a nově cukrovou pastou. Cukrová pasta je 100% přírodní produkt, jehož základem je cukr, med, citron a voda. Výhodou cukrové pasty je praktický bezbolestní depilace, která vám vydrží až 1,5 měsíce. Dalším pozitivem je její hypoalergenní složení. Cukrová pasta je 100% přírodní produkt, jehož základem je cukr, med, citron a voda.

Citlivá depilace

Pokud si chcete nechat depilovat partie jako brada, horní ret nebo třísla, určitě oslovte odborníky. Jedná se o citlivé partie, kde se musí přistupovat s vysokou ostražitostí, citlivostí a umem. Obličej se musí šetrně ošetřit a k tříslům je třeba přistupovat s náležitými zkušenostmi, které zdejší odborníci mají. Pak už si můžete vybrat z jednotlivých druhů a forem jako je třeba Brazilská, tedy hluboká intimní depilace. V nabídce jsou i výhodné balíčky, které slučují jednotlivé partie. Pokud budete se zdejší depilací spokojeni, využijte i zdejší nabízené výhodné permanentky na 3 měsíce, která se vám určitě vyplatí. Zahrnuta je v ní 3x hluboká intimní depilace.

Ceník

Stehna380 Kč
Lýtka380 Kč
Celé nohy750 Kč
Celé ruce 350 Kč
Ruce do lokte 200 Kč
Podpaží280 Kč
Břicho a hrud‘600 Kč
Břicho450 Kč
Bradá/horní ret110 Kč
Třísla350 Kč
Brazilská (hluboká intimní) depilace750 Kč