post

Jak pečovat o pleť v létě

Přichází období horká a suchá , v kterém se musíme starat o svojí pleť mnohem více. Připravili jsme pro Vás par zásadních pravidel, které musíte v létě dodržovat aby jste zachovali svojí pleť zdravou a krásnou.

Šáhněte po peelingu

Zbavte se odumřelých buněk a dejte své pletí nádech. Díky peelingu se jednoduše zbavíte odumřelých částic pleti, čím zamezíte ucpávaní poru, vyhladíte pokožku a i váš make-up na hladké pleti vydrží mnohem déle.

Pro pleť používejte jemnější peelingy před nanesením toniku a líčení. Nepřekračujte použíti peelingu víc jak dva krát týdně. Při výběru peelingu se nebojte poradit s kosmetoložkou, která Vám zaručeně doporučí co je pro Vaší pleť lepší.

Hydratace, hydratace a ještě jednou hydratace!

V období horka a suchá je potřeba pleť dostatečně hydratovat, proto se bez hydratačního krému nebo gelu neobejdete. Ráno a večer nesmíte zapomenout na nanesení vrstvy hydratačního krému, čím pokožku perfektně nasytíte. Pro plnou péči si sebou v kabelce noste termální sprej, kterým kdekoliv svou pleť osvěžíte a dostatečně hydratujete.

Nezapomínejte ani na to, že hydrataci potřebuje nejen vaše pleť ale i váš organizmus. Pitný režim jsou v tyto dny velmi důležitým.

Chraňte pokožku od sluníčka

Většina z nás si pořizuje opalovací krém před dovolenou u moře, ale věděli jste, že krém s SPF by jste měli mít v létě každý den na obličeji? Během cesty do práce se vaše pokožka vystavuje slunečním paprskům, které působí na pleť škodlivě. Souvisí s tím i předběžné stárnutí pokožky, kterou už nevrátíte zpět.

Mějte v své kabelce opalovací krém, který si na obličej nanesete minimálně 2 krát denně.

Nezapomínejte na svoje rty

Rty jsou v létě taky vystavené ohrožení slunečních paprsků. Nezapomínejte nanášet hydratační balzámy, které předejdou vyschnutí pokožky rtu.

Starejte se o svou pokožku v létě a buďte vždy krásná a svěží, váš salon krásy Esmina.cz.