post

Olaplex – a jeho tajemství

Olaplex – vaše jistota v kvalitě Vaších vlasů a nové možností pro tvorbu nového vzhledu.

Garance od Olaplex

Pouze dva jednoduché kroky zamezují poškození vlasu při barvení. Linie Olaplex se skládá ze tří preparátu. Pomohou Vám dosáhnout vysněné barvy zdravým způsobem. Jste brunetka a chcete být tmavá blond nebo maté černé vlasy ale sníte o platinovém blondu? Schopnost vysvětlit vlasy za jednu proceduru a přitom je nepoškodit. S Olaplex to dokážete!

Co je … Olaplex?

Formula Olaplex znovu spojuje a zesiluje  rozbité disulfidové vazby, které odpovídají za přírodní pevnost, elastičnost a sílu vlasu. Výrobce pozvali ty nejlepší specialisty – vědce a profesory z oblasti materiálů a  chemie. Doktor Eric Pressly a doktor Craig Hawker předtím nikdy nepracovali nad výrobky pro péči o vlasy. Díky zkušenosti a znalostí, hlavně díky novému pohledu na problém této industrie, dokázali objevit zázračný preparát – Olaplex.

Unikalní preparát

Olaplex dostal několik světových patentů, které ochraňují objevenou formuli a potvrzují její unikátnost. Bez silikonu a olejů, sulfidu a aldehydu. Spojování disulfidových můstku probíhá před, při a po chemickém ošetření. Výsledkem jsou pevné vlasy, jako nikdy předtím.

Výhody, které Vás ohromí

  • Zesvětlení vlasů, které je velmi rychle a není škodlivé
  • Vlasy jsou po proceduře pevné, lesklé, silné a zdravé
  • Barva Vám vydrží déle
  • Bez nutnosti barvení – možnost aplikovat pro obnovu kvality vlasů
  • Je netoxické!

Změna na první pohled

Vaše jistota a pojištění, možnost poprvé nehledat kompromis mezi zachování své kvality vlasů a výsledkem barvení. Je to viditelné hned po prvním použití Olaplexu na Vaše vlasy. Hned si všimnete jejích měkkosti, lesklosti a pevnosti. Rozlučte se s problémem složitého rozčesávání a namáhavého hairstylingu. Využijte tuto službu v našem salonu Esmina!