post

Oční stíny dle barvy oči – poradíme!

Všichni rádi zkoušíme nové věci, ale každá z nás má ten svůj pravý odstín, který používá v 90% případů. Máte už svůj pravý odstín v líčení očí, který sluší pouze Vám?

Hnědé oči


Máte velké štěstí, pokud máte hnědé oči, protože k takové barvě sluší každý odstín očních stínu. Nejlépe samozřejmě vynikne zlatá barva, kterou můžeme zvýraznit jiným barevným odstínem. Mezi naše oblíbené kombinace je zlatá a tyrkysovou linkou.

Tmavě hnědé očí

Zvýraznit hloubku pohledu a velikost oči lze pomoci modrých odstínu s popelavým podtónem.

Světlé hnědé oči


Odstín šampaňské nebo teply nude – ořechová barva oči je neobvyklá, proto není třeba odvádět pozornost na barevné stíny. Proto doporučujeme volit odstínu NUDE, který pouze zvýraznějí barvu oči.

Modré oči


Bíle perlamutrové a šedé odstíny dodají vašemu pohledu šarm a eleganci. Nebojte se třpytek, s modrými oči jsou neskutečné!

Šedo-modré oči

Perfektní případ toho, kdy se stíny vybírají dle barvy oči. Šedé stíny perfektně rozzáří, orámují pohled a oči vypadají větší!

Zelené oči

Šedé, levandulové nebo liliové stíny budou vypadat v kombinaci se zelenou nejlépe. Budete vypadat osobitě a kouzelně. Nezapomínejte ani na zlatou, ta Vám sedne také.

Šedé oči


Broskvové, korálové ale i oranžové odstíny perfektně sluší šedookým ženám. Sytost barevného pigmentu kompenzuje světlejší šedou barvu oči a děla je nekonečnými při pohledu.

Tmavě šedé oči


Taková barva si perfektně ladí s metalickými stíny. Stačí jeden Vás pohled a všichni budou okouzlení. Pro všední den doporučujeme odstíny bez třpytek, například popelavou nebo šedou.

Doufáme, že se Vám náš článek líbil! Vaše Esmina.cz