post

Nejpopulárnější odstín NUDE laku tohoto podzimu

HIT tohoto podzimu je všem známy NUDE. Můžeme se s nim setkat všude, například: oblečení, stíny, rtěnky a hlavně odstín nehtů, na který se zaměříme.

Co znamená NUDE?

Pokud by jsme chtěli označení NUDE přeložit do češtiny, tak bysme dostali výraz “tělový“ nebo-li “nahá“. Přesně tak to je. Vsaďte na přirozenost, která v dnešní doba je na 1. místě a nenechá naše srdce chladným.  Přirozenost nikdy neztratí svojí krásu ve své jednoduchosti.

V čem spočíva NUDE manikúra?

Tato manikura nas ušetří o křiklavost a hrubost. Něžně odstíny NUDE od odstínu světlého krému až po mléčne čokoladě jsou schopné zdůraznit jemnou ženskost, sexualitu, dokonce v opozici vůči zářivé červené.

Komu a kam se hodí?

“Tělová“ manikúra je velmi pohodlná. V odborné činnosti se tyto odstíny hodí všem a nikomu neuděla problém, ikdyž budete pracovat jako lékař, zdravotní sestra nebo se starat o dítě.

Přes den musíte pracovat v kanceláří ale večer chcete  jít na romantickou večeři, koncert nebo do divadla ? NUDE manikúra je pro vás perfektní výběr!

Nudná NUDE?

Pokuď chcete zpestřit “nahou“ manikurú, nebojte se šáhnout po třpytkách nebo kamínkách, které se perfektně hodí k těmto odstínům.

kamínky na nehtyJak vybrat perfektní odstín?

Každá žena si dokáže vybrat ideální odstín, protože je jich opravdu hodně. My však můžeme doporučit pár tipu od profesionalu,  jak najít ten PRAVÝ NUDE, který vám dodá velkolepost.

Tady je máte :

  • Pokuď máte bledou/světlou pokožku dejte přednost odstínúm na bázi žluté nebo růžove barvy
  • Pokuď máte středně tmavou pokožku dejte přednost odstínům na bázi zlaté barvy
  • Pokuď máte tmavší pokožku dejte přednost odstínům na bázi hnědé barvy

Nepodceňujte jemnost a přírozenost. Umělost, pestrost, kříklavost zůstala v minulosti. Najděte si svůj perfektní NUDE a dosáhněte úspěchu

On-line rezervace!