post

Francouzská manikúra pro rok 2018

Klasická francouzská manikúra je známá všem, ale poslední dobou už není tak populární. Připravili jsme několik tipů jak zpestřit francouzskou manikúru a být IN v roce 2018

Puntíkatá Francie

Základní barvou této manikúra je bíla, na kterou se nanesou glitrované puntíky. Konečky nehtů se natřou třpytivým lakem jako je například zlatá nebo stříbrna. S takovou francouzskou manikúrou zazáříte kdekoliv.

Jednoduchost s třpytkami

Průhledným lakem se natře nehtová destička a pouze koneček nehtů se nalakuje glitrovaným lakem. Taková manikúra je vhodná jak na všedni den tak i na slavnostní příležitost.

Bíle ombré

Pokud klasické podání francouzské manikúry Vás už nepřitahuje, vyzkoušejte jemný gradient z béžové do bíle. Taková manikúra Vám dodá něžnost a perfektně se bude hodit na výjimečné události jako je například svatba.

„Neopatrný french“

Nový trend, který ohromil všechny. Francouzská manikúra, která není upravená a naprosto chybí symetrie. Pokud jste se nenaučili dělat french přesně podle návodu je tu pro Vás tento trend.

Geometrické linie

Obohaťte svojí manikúru pomoci geometrických linii. Nejlépe je zvolit pro linie buď zlatou barvu, nebo stříbrnou barvu.

Barevné konečky

Experimentovat se da nejen s podkladovou barvou ale i s odstínem konečku. Na průhledný podklad se nanese barevný lak ale pouze na konečky místo bíle, jak je v tomu v klasickém podání. Taková manikúra sluší kreativním osobám, které sází na originalitu.

 

Podkladové spektrum

Barva podkladu muže být jakákoliv. Dnes se setkáme na přehlídkách s černou, červenou nebo i zelenou francouzskou manikúrou. My doporučujeme ale zůstat u něžných odstínů jako je například béžová nebo světle růžová.

 

Doufáme, že náš krátký informativní článek Vám dal inspiraci pro Vaší příští manikúru. V Esmina.cz Vám vždy poradíme s výběrem a doporučíme ty největší trendy ve světě mody.